Každý den pro vás máme aktuální zprávy a zajímavé pořady z Plzeňského a Karlovarskeho kraje.

Novinky

Soutěžíme s FRESH Festivalem o kulinářský zážitek

2016-05-06 09:39:38

Chcete ochutnat jídla uvařená šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem nebo několikanásobným držitelem Michelinské hvězdy Oldřichem Sahajdákem. Ve spolupráci s FRESH FESTIVALEM jsme pro vás připravili opravdu kulinářský zážitek.

číst další
Televize ZAK letos slaví 20 let! Jako dárek si dáme nové internetové stránky!

2016-04-19 13:22:39

V letošním roce jsme se spojili s těmi nejlepšími na tvorbu internetových stránek. Grafika je již hotová, video archiv je připraven a vše je teď v rukou našeho špičkového programátora! Takže se těšíme. PS: Omlouváme se za podobu současných stránek, jsou již ve špatném stavu a některé části již nelze aktualizovat. Prosíme o strpení.

Naše reklama se dostala do Národní galerie reklamy

2016-04-19 13:16:23

Slavíme úspěchy! Naše self-promo spoty, které se vysílají na filmovém festivalu Finále, se dostaly do Národní galerie reklamy! :-) Spotů s Mírou a Táňou si všimnul šéfredaktor Médiáře Ondřej Aust a byl z nich nadšený! Děkujeme. :-)

číst další
Velká soutěž TV ZAK o roční předplatné Plzeňské karty od Plzeňských městských dopravních podniků

2016-02-03 09:20:28

Chcete jezdit jeden rok plzeňskou MHD úplně zadarmo? Připravili jsme pro vás únorovou soutěž o roční předplatné Plzeňské karty. Pošlete na soutez@zaktv.cz co nejoriginálnější a nejkreativnější fotku, která se vztahuje k Plzeňské městské hromadné dopravě. My pak vybereme tři nejlepší fotky a vítěze odměníme ročním předplatným. Trojici vítězů vyhlásíme 7. března a vítězné fotky zveřejníme.

číst další
Televize ZAK žádnou změnu vlastníků nechystá

2016-02-02 11:09:30

V posledních letech se čím dál častěji setkáváme s tím, že někteří podnikatelé mají potřebu tvrdit, že koupili TV ZAK. Těší nás zájem o naši společnost, ale o prodeji nic nevíme. Velmi nás mrzí, že se někdo sníží k šíření těchto nepravdivých zpráv. Podle našich zatím neověřených informací se jedna malá regionální televize sídlící také v Plzni skutečně prodala či prodává, ale opravdu se nejedná o naši televizi. Viktor Nový, výkonný ředitel TV ZAK