Každý den pro vás máme aktuální zprávy a zajímavé pořady z Plzeňského a Karlovarskeho kraje.

Novinky

Velká soutěž TV ZAK o roční předplatné Plzeňské karty od Plzeňských městských dopravních podniků

2016-02-03 09:20:28

Chcete jezdit jeden rok plzeňskou MHD úplně zadarmo? Připravili jsme pro vás únorovou soutěž o roční předplatné Plzeňské karty. Pošlete na soutez@zaktv.cz co nejoriginálnější a nejkreativnější fotku, která se vztahuje k Plzeňské městské hromadné dopravě. My pak vybereme tři nejlepší fotky a vítěze odměníme ročním předplatným. Trojici vítězů vyhlásíme 7. března a vítězné fotky zveřejníme.

číst další
Televize ZAK žádnou změnu vlastníků nechystá

2016-02-02 11:09:30

V posledních letech se čím dál častěji setkáváme s tím, že někteří podnikatelé mají potřebu tvrdit, že koupili TV ZAK. Těší nás zájem o naši společnost, ale o prodeji nic nevíme. Velmi nás mrzí, že se někdo sníží k šíření těchto nepravdivých zpráv. Podle našich zatím neověřených informací se jedna malá regionální televize sídlící také v Plzni skutečně prodala či prodává, ale opravdu se nejedná o naši televizi. Viktor Nový, výkonný ředitel TV ZAK

Dokončili jsme vizuál našich nových internetových stránek

2015-12-19 21:13:33

Dokončili jsme design našich nových internetových stránek. S grafickým studiem Beneš&Michl jsme se rozhodli udělat vše od začátku a po třech náročných měsících máme hotovo! V současné době pracují na stránkách programátoři, kteří ladí i náš nový video archiv. Očekávaný termín spuštění nových stránek je 1. března 2016, možná to ale všechno stihneme i dříve. Držte nám palce.

ROZHOVOR O NAŠICH NOVÝCH INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH NA SERVERU MAM.IHNED.CZ

2015-11-20 09:02:33

Intenzivně pracujeme na nových internetových stránkách a těšíme se na ně, nejen my a vy, naši diváci, ale dokonce i celostátní média. V online verzi magazínu Marketing&Media nám vyšel krátký rozhovor, který ale leccos naznačuje. Na rok 2016 připravujeme nové stránky, nové pořady a další zajímavosti. Více s článku.

číst další
PŘIPRAVUJEME NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY

2015-11-04 22:19:33

Pomalu, ale jistě se nám blíží konec roku a my s plným vypětím všech sil připravujeme novinky pro další rok. Intenzivně pracujeme na nových internetových stránkách, na kterých si budete moci pouštět všechny naše pořady až několik měsíců zpětně. Také natáčíme nové pořady, které budeme spouštět počátkem nového roku. A takovým malým tajemstvím je i to, že naše produkční skupina pracuje na nové grafice našeho vysílání.