Už více než 18 let vám každý den přinášíme aktuální zpravodajství z Plzeňského a Karlovarského kraje.

Novinky

Soutěžíme o vstupenky na mega koncert Lynyrd Skynyrd

2015-04-27 23:18:40

Pokud máte zájem jít na jeden z největších koncertů letošního roku v západních Čechách, máme pro vás úžasnou zprávu. Každý den rozdáváme několik vstupenek našim divákům. Získat je je neuvěřitelně snadné. Stačí prostě jen sledovat naše facebookové stránky a ve správnou dobu okomentovat náš příspěvěk.

Soutěžíme s Dny ve vzduchu o rekreační let pro tři osoby zdarma!

2015-04-25 20:13:04

Máme za sebou další ročník největší letecké show na západě Čech! A letošní ročník byl opravdu fantastický! Skvělý program a velmi pěkné počasí. A samozřejmě i letos soutěžíme!

číst další
Vysíláme zcela nový pořad Příběhy úspěšných

2015-04-13 21:01:19

Dnešní díl je speciální nejen v tom, že je to zcela první díl, ale ještě ho natáčela naše bývalá kolegyně Soňa Vachová. Se jen tak nevidí, aby reportérka TV Nova moderovala pořad na TV ZAK. Doufáme, že se vám pořad bude líbit! Už teď připravujeme další díly s mnoha zajímavými lidmi, kteří vám stejně jako dnes pan Pavel Pubec, sdělí své životní příběhy. Příběhy úspěšných můžete sledovat každé pondělí od 17 hodin na TV ZAK.

Televize ZAK vysílá v Pilsfree TV

2015-03-18 09:47:51

Organizace Pilsfree, která poskytuje internetové připojení na Plzeňsku, zařadila do své nabídky TV kanálů šířených po internetu program TV ZAK. Díky tomu jsme získali zhruba 25 000 potenciálních diváků a rozšířili naše vysílání o další distribuční kanál.

Pořídili jsme si jednu z nejmodernějších kamer na světě!

2015-03-08 22:05:28

Každý den vytváříme nové a nové reklamy a natáčíme náročné prezentační filmy pro velké i malé firmy. Proto jsme se rozhodli letos opět posunout naší produkční skupinu zase o krůček výše. I když v tomto případě bychom měli říci spíše o obrovský krok. Pořídili jsme si totiž kameru BlackMagic URSA, která dokáže natáčet v UHD rozlišení 4k. Kameru již máme, nyní vybíráme ty nejvhodnější objektivy a další příslušenství a již brzy náš nový přírůstek vypustíme mezi vás!