Jsme televize vašeho kraje

Spustili jsme nové internetové stránky!

Zpět na seznam

TV ZAK letos slaví 20. narozeniny! K výročí ale nadělujeme spoustu dárků hlavně vám, divákům. Naším největším letošním projektem jsou nové internetové stránky, které si právě prohlížíte. Několik měsíců jsme přemýšleli, vymýšleli, plánovali a tohle je výsledek.

Spojili jsme se s těmi nejlepšími z našeho kraje a díky tomu máme stránky v moderním nadčasovém designu, který vás nezatěžuje žádnými zbytečnostmi a každému umožňuje to hlavní, kvůli čemu náš web navštěvujete, a to prohlížení videí. Děkujeme grafickému studiu Beneš & Michl za skvělou spolupráci.

Internetové stránky nemají jen novou grafickou podobu, ale také o propracovaný systém. Díky Adamovi Bohunčákovi z TrueWeb máme na zakázku řešený systém pro nahrávání videí do videoarchivu a propracovaný responzivní design, díky kterému si tyto stránky můžete prohlížet prakticky na všech zařízeních a ve všech prohlížečích.

Doufáme, že se vám stránky líbí a že je budete často a rádi navštěvovat.

Pozn.: Nad stránkami jsme strávili opravdu hodně času, ne vše se nám ale podařilo vyladit na 100%. V následujících dnech posuneme stránky k naprosté fuknčnosti. Omluvte prosím drobné výpadky. Děkujeme za pochopení.