Jsme televize vašeho kraje

Spustili jsme listopovadou billboardovou kampaň

Zpět na seznam

Billboard TV ZAK s Terezou Maixnerovou a Miroslavem Brožem.

Po celém Plzeňském kraji jsme vylepili nespočet billboardů s novou tematickou grafikou od špičkového studia Beneš&Michl. Grafika souvisí s oslavami našeho dvacátého výročí. Když by se přeci jen našel někdo, kdo nezaznamenal naši dárkovou kampaň, jen ve stručnosti připomínáme. TV ZAK vysílá už neuvěřitelných 20 let! Protože je to opravdu velké výročí, rozhodli jsme se ho patřičně oslavit, dárky dáváme ale vám.

Už jsme vám nadělili nové internetové stránky s rozsáhlým archivem. Poprvé v dějinách TV ZAK se tak můžete podívat zpětně na mnoho našich pořadů, které vysíláme aktuálně nebo se na ZAKu objevily v minulosti. Stránky jsou plně responzivní a fungují prakticky na jakémkoliv zobrazovacím zařízení. Spustili jsme také plnohodnotný online stream, díky kterému můžete naše vysílání sledovat kdykoliv a odkudkoliv.

Aktuálně soutěžíme o více než 120 cm velkou Ultra HD televizi od společnosti Panasonic. Připravujeme zcela nové programové znělky a nový vzhled dostanou i Zprávy. Na facebookových stránkách neustále rozdáváme nějaké vstupenky či vouchery.

Trochu dříve jsme tak odstartovali Vánoce a nebojte, nechystáme se s tím jen tak skončit. :-)

Billboard TV ZAK s Viktorem Novým a Veronikou Elhotovou. Billboard TV ZAK s Martinou Štemberovou a Viktorem Novým. Billboard TV ZAK s Pavlínou Polatovou a Veronikou Cholinskou. Billboard TV ZAK s Mírou Hejdou a Teťánou Krchovovou.