Jsme televize vašeho kraje

Známe vítěze velké soutěže o UHD TV Panasonic

Zpět na seznam

UHD TV Panasonic Viera CR850

Slavíme 20 let, dárky ale dostáváte vy! Tak zní naše heslo, které už několik týdnů komunikujeme v našem vysílání, stejně tak i billboardech a v dalších reklamních formátech. Jako první dárek, jsme spustili nové internetové stránky, dalším dárkem byl online stream a nyní jednoho z naši diváků obdarujeme obrovskou prohnutou UHD TV od společnosti Panasonic.

Úkolem bylo sledovat v listopadu vysílání TV ZAK a poskládat soutěžní větu. Tu jste pak měli v 100% přesném znění zasílat na adresu soutez@zaktv.cz. Soutěžících bylo opravdu mnoho, ale jen málo z nich dokázalo poskládat větu ve zcela přesném znění. Byla záludná, to víme, ale cena byla velká, a tak jsme vám chtěli trochu zamotat hlavy.

Výherní věta zní: Slavíme 20 let, vysíláme nepřetržitě od roku 1996, jsme jednou z nejstarších regionálních televizí v ČR, a to hlavně díky vám, našim divákům.

A správně ji poskládala a ve vhodnou chvíli zaslala Danuše Záleská z Křimic. Gratulujeme! Paní Danuše již byla kontaktována a v následujícím týdnu odvysíláme reportáž ze slavnostního předání. Kdo nevyhrál, nemusí zoufat, s rozdáváním zajímavých cen nehodláme jen tak přestat! Už brzy vám dáme další dárky a spustíme nové soutěže.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další soutěž!

UHD TV Panasonic Viera CR850