Televize ZAK

Každý den
jsme tu pro vás

Hlavní menu

Soutěže Plzeňský kraj Karlovarský kraj

SOUTĚŽ: Vyhrajte Jaguar F – TYPE na celý víkend zdarma

Plzeň, publikováno 10.08.2017, autor: Miroslav Brož

Tipněte si, v jakém čase zajel obránce plzeňských viktoriánů David Limberský nejrychlejší kolo v Plzeňské Kart Aréně. Tip, který bude nejblíže zajetému času, získá supersport Jaguar F- TYPE na celý víkend zdarma. Své tipy posílejte na soutez@zaktv.cz. Jízdu Davida Limberského uvidíte ve vysílání TV ZAK v neděli 3. září.

Soutěžíte o nadupaného Jaguara F – TYPE, který z 0 na 100 zrychlí za neuvěřitelných 3,7 s. Nejvyšší rychlost je 322 km/h a pod kapotou mu burácí čtyřválcový zážehový přeplňovaný motor Ingenium. V takovém autě se jen tak nesvezete. Jeho pořizovací cena začíná na 1,5 milionu korun.

Tento luxusní sportovní vůz vám zapůjčíme na celý víkend zdarma. Stačí jen uhodnout, v jakém čase zajel David Limberský nejrychlejší kolo v Plzeňské Kart Aréně. Své tipy posílejte ve formátu xx, xxx vteřin. Čas Davida Limberského se dozvíte třetího září, kdy odvysíláme speciální Studio Z.

Speciální Studio Z vysíláme vždy první neděli v měsíci. V našem archívu se můžete podívat na jízdy Jakuba Lva, Míry Hejdy, Jana Schleisse nebo Pavla Horvátha.

Pravidla soutěže najdete zde: Pravidla soutěže David Limberský

Fotogalerie

Diskuse k článku