Televize ZAK

Každý den
jsme tu pro vás

Hlavní menu

Sport Plzeňský kraj

Viktoriáni záskali další posilu, záložník Dominik Janošek se Slovácka se upsal na čtyři roky

Plzeň, publikováno 12.06.2018, autor: Richard Beneš

Čtyřletý kontrakt s FC Viktoria Plzeň podepsal talentovaný záložník Dominik Janošek | Autor: FC Viktoria Plzeň

Ze Slovácka zamířila do mistrovské FC Viktoria Plzeň další posila. Čtyřletý kontrakt s klubem podepsal talentovaný záložník Dominik Janošek. V Uherském Hradišti ale i nadále zůstává na hostování. Záložník, který ve středu oslaví dvacáté narozeniny, se již v utlém věku prosadil do nejvyšší české soutěže. První půlrok ročníku 2017/2018 strávil v kádru brněnské Zbrojovky, kde nastoupil do čtyř duelů. Výrazněji se předvedl na jaře v kádru Slovácka, kde odehrál celkem 741 minut, když naskočil do 10 utkání. Dominik Janošek nastupuje také za mládežnické výběry České republiky, odehrál například i jedno utkání za kategorii U21.

„Dominik je velice perspektivní a talentovaný fotbalista, takže jsme rádi, že ho můžeme přivítat ve Viktorii. Pro jeho fotbalový růst bude nejlepší, aby pravidelně nastupoval v nejvyšší soutěži, takže letní přípravu a sezonu začne ještě v dresu Slovácka, my jej však budeme detailně sledovat. Věřím, že v budoucnu bude pevným členem našeho kádru,“ okomentoval přestup Adolf Šádek, generální manažer klubu.

„Zájem Viktorie o Dominika nás velmi potěšil. Má předpoklady pro to, aby v budoucnu hrál v týmu důležitou roli. Zároveň jsme rádi, že se oba kluby domluvily a hráč bude moci v nejbližších měsících svou kariéru rozvíjet a sbírat další ligové zkušenosti na Slovácku,“ dodal Roman Brulík z agentury, která fotbalistu zastupuje.

Fotogalerie

Čtyřletý kontrakt s FC Viktoria Plzeň podepsal talentovaný záložník Dominik Janošek | Autor: FC Viktoria Plzeň

Diskuse k článku